| Aysa19 a întrebat:

Mai putin si e ultimul ep din The vampire Diariescrying... Voi ce credeti ca se va intampla. Sper sa traiasca Damon dar elena sa fie cu Stefan! Astept parerile voastre! FUNDA

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Nu se stie ce ne rezerva ultimul episod.
Acum o saptamana as fi bagat mana in foc ca Jenna nu moare.insa dupa cate s-au intamplat straight face. Toti se sacrifica pentru toti... Imi pare nespus de rau pentru Jenna...nu stiu in legatura cu Damon sad o sa vedem saptamana viitoare.

1 răspuns:
| LittleGirlMonster a răspuns:

Elena o sa fie cu Damonsad Dar cred ca lui Elena ii place de aman2.E ca si Katherinasad Eu de abia astept sezonul TREIlove strucklove struck