| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont de tumblr : http://letsiuliaworld.tumblr.com/ si vreau sa va intreb cum vi se pare?
P.s. : e doar la inceput, nu incepeti cu criticile. :)
Multumesc :*

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ce parere am putea avea? aceleasi poze si aiureli copiate din alte parti. As fi putut avea o parere daca erai un content creator, probabil ca nu stii ce-i ala. Ala e cineva care creeaza ce posteaza.

Tu nu faci decat copy paste. Nu e nici primul nici ultimul, aceleasi gifuri expirate, aceeasi tema care se incarca din ce in ce mai greu cu cat incarci mai mult ca de, nu mai vrem paginatie, vrem sa chinuim pe altii.

Ce sa critic? cum as putea critica un xerox?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e scuza ta? Ca e la inceput?

Sunt sigur ca daca te-ar pupa cativa in cur cu pareri de genul : "cat de creativ", " foarte frumos", o sa tot incarci contul cu poze de căcat, pentru ca deja ti-ai fixat batul in nutellă.

Si continutul e tras la indigo, exact ca si la celelalte conturi. Poze si texte de trista de 14 ani cu truisme si chestii banale ridicate la rang de problema. Nu vezi nimic gresit in asta?

A, si am o intrebare. Ce face un om smecher pe tumblr? Fura poze ieftine sau aduce continut nou hazliu sau interesant?

Era o capcana. Aia smecheri n-au tumblr.

| Bøøgey a răspuns:

Sa ceri pareri si sa respingi criticile e cel mai ipocrit lucru posibil.

| Timeeeeeea a răspuns:

Interesant felicitariii happy