| Biby a întrebat:

Mi-am facut cont pe www.looket.com si imi scrie asta:
hanks for creating an account on Looklet.com!

Before logging in, you need to confirm your email address by clicking the activation link weve sent to your email. Check your inbox, it should arrive shortly.

Mi-am verificar e-mailul si nu vad nimic.
Ce trebuie sa fac? Ce scrie mai sus in engleza?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Scrie c ainainte sa te loghezi trebuie sa iti confirmi adresa de mail apasand pe linkul din interiorul mail-ului. Sa verifici in inbox caci va veni in curand.
Daca nu ai primit in inbox eu unul te sfatuiesc sa cauti si in spam. Cate-odata cei de la yahoo, nu stiu din ce motiv iti trmit mailul in spam.

2 răspunsuri:
| Biby explică:

Multumesc mult! Am verificat acum in spam, acolo era.

| Mihαelα a răspuns:

Scrie asa: Multumim pentru ca ai creat n cont pe looklet.com,dupa ce te logezi trebuie sa confirmi adresa ta de email dand un click pe link-ul de activare care il vom trimite pe email-ul tau.Verifica inboxul, ar trebui sa ajunga repede. Asta scrie happy