| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat niste chips-uri Lays cu aroma de Paprika si cand le-am desfacut,miroseau ciudat, am mancat cateva si le-am aruncat.E posibil sa patesc ceva de la ele?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Posibil sa te doara ficatul sau splina. Dar fii fara grija, nu patesti nimic grav. sper ca te-ai uitat la termenul de expirare totusi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O să te c..ci pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Niciodata nu consumi ceva ce stii ca nu-ti place, daca are vreun miros ciudat, gust rau etc.
Daca apar manifestari neplacute adreseaza-te medicului.
Te pup!

| Andree69 a răspuns:

Sunt câteva semne în situații de genul acesta dar nu cred că se poate întâmpla grav. Ar trebui să te îngrijorezi doar dacă apar senzații de vomă sau dureri acute de burtă.