| Michix3 a întrebat:

mie imi place de un baiat care e putin cam timid ai acum 2 zile am facut cunostinta cu el, dar inainte sa vina, fetele cu care eram au plecat pana la un magazin din apropiere si m-au lasat singura asa ca atunci cand a venit baiatul respectiv sa facem cunostinta nu am stiut ce sa fac si am inceput sa il intreb o multime de chestii despre el chiar daca la unele stiam raspunsullaughingdar s-a cam mirat de ce il intreb asa de multe, credeti ca am exagerat putin?big grin.Si pe viitoar cum as putea intra intr-o conversatie cu el avand in vedere ca mai e si timid. :S

1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

Nu ai procedat gresit insa daca il vezi mai timid nu il "sufoca" asa tare, ia-l usor.
Intreaba-l cum sta cu fetele, daca are prietena, daca i-ar place sa se plimbe lasa-ti inima sa ii puna ce intrebari vrea ea.
Sper ca am ajutat. big grin