| Ioanadan3568 a întrebat:

Buna, nu am prietene cu care sa ies și nici nu am pe unde sa ies singura, stau intr-un oras foarte mic in care este un singur părculeț, nu am bani sa ies in orașul mai mare deoarece drumul este destul de scump. Stau in casa mereu si ma plictisesc, m-am saturat de telefon / internet. Ce as putea face? Îmi e teama ca am început de depresie deoarece de multe ori sunt foarte trista, nu am deloc o relație buna cu membrii familiei si plâng foarte mult si nu știu cum pot scăpa de aceste stări,

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Apucă te de un sport. Alergatul e la indemana.
Sportul face bine la creier si la fizic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește, dansează, fa sport, gătește, fa treabă în casa sau în grădină și o să vezi cum o să-ți treacă depresia.