| DraPraaHaarp a întrebat:

pe cine alegeti din aceasta lista?

Doc, deliric1, guess who, cabron, codu penal(shoby), arssura, grasu xxl, nico, bug mafia, spike, sisu, ctc, harp coord, pacha man, monik, puya, skizzo skilz, parazitii, fely, dms, mitza, cedry2k, chimie, aforic, maximilian, criss blaziny, tranda, fely, camuflaj, nimeni`altu, nosferatu, what`s up, carbon, specii, nane, bitza, eli, vescan, kraftu, mefX, junky, dragonu ak 47, don baxter, vlad dobrescu.

sper sa i alegeti pe cei mai bunihappy

6 răspunsuri:
| Andrusccaaa a răspuns:

Mmm : Codu Penal, Arssura, Nico, Bug Mafia, Spike, Parazitii, Fely, Maximilian, Tranda, What's up, Carbos, Nane, Eli, Vescan.

| WweEdge a răspuns:

Hmmm:guess who,codu penal,grasu xxl,bug mafia, spike, puya, parazitii, maximilian si mefX.

| SexyFrumushika a răspuns:

Gues who,grasu XXL,puya,maximilian cam atat de aici! mai imi place alexandra stan,inna,celia, silvya, mohomby! pup

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Daca ar fi sa aleg unul acela ar fi Dragonu

| Vali_Grecu_1994 a răspuns:

Vad dobrescu imi ajunge, chiar daca tu l-ai pus ultimul.

| Maxiiiiii a răspuns:

CTC,Haarp Cord