| ladyalexan a întrebat:

pentru cei care s-au uitat la Feriha,imi puteti spune ce s-a intamplat in episodul de ieri, va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| AlaturideIngeri a răspuns:

Eu una nu l-am vazut la tv, dar pot sa-ti dau un link cu episodul sa-l vezi pe net si sunt si episoadele urmatoare traduse in romana.
Eu am vazut tot filmul si in ultimul episod Feriha moare dupa ce se casatoreste cu Emir.
Mai multe vei vedea acolo daca vrei si este si continuarea la film, sezonul 3 in care joaca doar cativa dinte actori.
Cred ca asta este episodul de aseara
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Vdu65xB0S34#t=13