| anonim_4396 a întrebat:

Pentru maine va trebui sa fac o compunere cu titlul "Tara de ciocolata". Ma ajutati cu ceva idei? Am ramas in pana de idei. Vreau DOAR idei.Nu compunerea gata facuta. Funda

2 răspunsuri:
| cristinuka_8768 a răspuns:

Poti sa incepi compunerea ta descriind lumea de acum ( copacii, oameni, animalele, venomene ale naturi etc. ). si dupa aia sa o continui, sa descrii acelasi peisaj pe care curge o glazura de ciocolata ( ciocolata curge peste lume ca o ploaie acida )
sper ca te-am ajutat
funda?

| Mirunikaa02 a răspuns:

Asta as cauta dar nu gasesc