| Teresa a întrebat:

Pentu cei care urmaresc telenovela Teresa... Cum vi se pare? Cum ati vrea sa se termine? De cine va place si pe cine urati?

3 răspunsuri:
| botyk_1544 a răspuns:

Nu-mi place de alaa...care ai cere bani teresei,teresa e foarte frumoasa si stie sa ai faca pe toti pe degete arturo e urat,prietenul surori lui e foarte dragut, si martin e dragut, si cel care o iubeste pe teresa e dragut

| anutza135 a răspuns:

Mi se pare ffoarte frumoasa povestea as vrea ca aurora cu mariano sa fiu iubiti luisa cu fernando teresa singura nasa lui teresa cu cutbertosi esperanza cu doctorul mie imi place de aurora teresa mariano artupo luisa si fernando si il urasc pe bunicul lui paty si pe oriana

| Mayar a răspuns:

Eu ador filmul Teresa! :X Teresa e frumoasa si desteapta, desi cand e vorba de Arthuro, cateodata uita de sentimente.
Imi place si de Aurora ca e tare draguta si ea, si cuminte ca sa zic asa.
Mi-e urat de Aida, n-o suport de rasfatata aia, si nici pe prietena Luisei, care il place pe Arthuro.
Fernando mi s-a parut nesimtit ca a facut asa ceva, ca a ranit-o pe Luisa.
De Mariano iarasi mi-e drag, dar parca mai mult de Arthuro.
Povesteae mai originala, desii unii zic ca imita serialul "Ruby", povestile sunt foarte diferite.