| Claudiiss .‹3 a întrebat:

BunahappyPoate pare aiurea ca intreba asta, dar vreau sa stiu.Cum incarc filmulete pe Youtube? Am cont sar nu am habar cumhappyFundita cel de la care reuseschappy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Fff simplu. happy
trebuie sa fii logata.sus unde ai casuta cu search langa search scrie upload (care inseamna incarca). dai click pe upload, iar apoi pe butonul galben upload video.
succes! :*

2 răspunsuri:
| ANNAx44 a răspuns:

Intri pe www.youtube.com, intri pe contul tau, apoi dai Upload de langa Search si gata. astepti sa se incarce si FINISH!

fundita?;;)

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai este foarte simplu.Nuti mai explic, doar da'i click pe acest site : http://upload.youtube.com/my_videos_upload. Apoi, da'i la Upload video.Sau daca ai WebCam da'i la Record from WebCam