| Paullllla a întrebat:

Buna prieteni! Poate unu din voi sa imi dea niste site-uri de unde pot lua haine gratis pe Stardoll? Si ma poate cineva sa imi spuna, sau daca sunt site-uri sa mi le arate, de unde pot lua alte modele de par, in afara de cele din salonul de cosmetica, sau dace e sa imi arate magazine unde se gasesc peruci ieftine. Dar unde se gasesc magazinele ascunse? Sper sa ma puteti ajuta cat mai repede, si daca stiti raspunsul la una din intrebarile mele, va rog sa imi raspundeti. Mersi mult :*:*:*:*

3 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Intra pe htgf(how to get free)de pe google. funda?

| ArianaDwen a răspuns:

Http://mystardollidol.blogspot.ro/ este cel mai bun! toate merg! gasesti orice! funda?:*

| De_Copil_Nebun_Suflet_1992 a răspuns:

Eu nu stiu dar am alta problema