| Delyaa a întrebat:

Problema mea e urmatoarea:de cate ori intru pe mozilla firefox sau pe alt motor de cautare, nu imi apare pagina cu google.imi apare cu "search" si de curand cu "magnetic...". Imi spuneti va rog cum pot sa-mi setez :google"pagina de pornire? Va rog muu; t.Merci...

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Deschizi Mozilla firefox -> Tools -> Preferences -> General -> Home Page [si aici scrii www.google.ro]

2 răspunsuri:
| arhivistu a răspuns:

Deschizi mozila, tools, options si scrii acolo google dupa care dai ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA ATIU INTRI IN TOOLSsau ''unelte''(daca e in romana)dai click, internet optiuni, si scrii la prima sus ''www.google.com