| Adredemesconf a întrebat:

Buna!

Pt cei care au inspiratie in seara asta: happy am de facut un referat la un optional(e un optional legat de astronomie), ceva SF(extraterestri, stele, o calatorie ceva). Nu vreau sa-mi faceti voi tema, doar vreau cateva idei de continut sau daca nu, un titlu big grin (am ramas in pana de idei ).

Mersi!

Răspuns Câştigător
| andutuprimus a răspuns:

Pai in primul rad trebuie sa-i gasesti un subiect extraterestrii sau gauri negre(unde duc) dupa ce ai ales poti sa cauti pe net zicand:referat (numele materiei) (numele subiectului) (SF/nimic)
Cred ca te poti descurca, succes!