| ChristinaO a întrebat:

Sambata aceasta vreau sa-mi serbez ziua de nastere, si ma gandeam sa merg cu prietenii in mall, sa vedem un film, si sa mancam.insa am abandonat ideea, fiind prea complicat, cu transoportul, si, cum tot raman tot weekendul home alone, ma gandeam sa venim cu totii aici, ca mancarea o putem lua din mall, si filmul se poate viziona pe net, iar in felul asta imi economisesc si din banibig grinacum, problema este urmatoarea. ce putem face, ca sa nu ne plictisim, ca nu prea am idei? ma gandeam la ceva jocuri, adevar sau provocare, mima, si vreau sa facem tortul noi, impreuna(vai, ce o sa iasalaughing ). dar alte idei nu mai am. voi ce ziceti? ca nu vreau sa vina astia la mine si sa se uite fiecare pe cate un perete...multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Zennooonn a răspuns:

Pai... 1 bataie cu perne
2 sa va uitati la un film de groaza
3 sa va faceti farse reciproc
4 daca vreti sa faceti voi tortul...va puteti bate cu frisca
5 sa stingeti luminile si sa va ascundeti unii de alti
6 sa faceti farse la telefon cu nr ascuns
si mai gasesti si tu ceva oricum sper ca te-am ajutat funda?