| LaurentiuSorin a întrebat:

Buna seara! Am 16 ani si vreau sa merg sa fac fotbal in italia ca mia rezolvat maicamea un loc la o echipa si fac si aici la oradea da nu stiu ce sa fac sa merg sa sa nu merg... dati-mi si mie un sfat va roooooooooooooog...

3 răspunsuri:
| ody a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa te duci, daca iti place foarte mult fotbalul

| T. AC a răspuns:

Daca iti place fotbalul ar trebui sa mergi daca ajungi departe eu am un celeg de clasa joaca fotbal dar aici in tara si este angajat cu plata poate reusesti si tu si acolo totusi este mai bine platita treaba in sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine nu mai merita, ai deja 16 ani, cam trecut pentru performante, de distractie si cheltuit banii, da!