| Anabmariaaa88 a întrebat:

Bună seara! Am 22 de ani, iar iubitul meu este mai mare decât mine cu 16 ani. Suntem împreună de cand eu eram minora, aveam 16 ani. El este la inchisoare în prezent. Am făcut cerere pentru vizita intima, și acolo scrie anul din care suntem împreună. Credeți că este o problema faptul ca eu eram minora atunci când am început sa avem o relație? El poate avea o problema din cauza faptului ca eu eram minora atunci?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate este vremea sa-ti cauti alt iubit, unul mai de varsta ta, fara crime si alte condamnari in puscarie.

| Sportacus123 a răspuns:

Nu cred.