| Cristina_Nyko_1992 a întrebat:

Buna seara, am si eu o sora care a ramas gravida si are 17 ani si nu dorește sa tină copilul, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Tu nimic.Ea avort daca vrea si se mai poate

| SG1995 a răspuns:

Ai doua obtinui incerci sa salvezi copilul prin ati asuma raspunderea in locul ei, asta daca iti pasa de micut, sau o lasi sa isi faca de cap si sa faca avort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.E prostia ei, nu a ta.

| 393Dan a răspuns:

S-o sustii si s-o incurajezi sa fie puternica, ca copil e o respunsabilitate mare, insa in acelasi timp cei mai jegosi din oameni au facut copii si i-au crescut, asa ca va veti descurca. E doar un om in miniatura. Capul sus.