| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, aș vrea să închiriez ceva motel/hotel, pentru câteva ore, se poate închiria dacă am 17 ani?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie o unitate de cazare care respecta legea nu închiriază la minori neînsoțiți. Și nu închiriază cu ora

| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde de hotel.Multe refuza acest lucru, de aceea e preferabil sa suni inainte.Mai este si posibilitatea sa rezerve un adult pentru tine. Apoi, nu vorbim de cateva ore, ci o noapte.Te interesezi pe site de ora de check-in/check out.