| DianaDidi95 a întrebat:

De data aceasta, nu am o intrebare pentru voi, insa as vrea sa va urez tuturor un Paste fericit, plin de seninatate si lumina in suflete. Domnul Iisus Hristos a avut o cruce de lemn si o inima de aur.Azi multi au cruci de aur si inimi de lemn.Fie ca in clipa vestirii, intr-un glas al Invierii Celui fara de moarte, sa renasca si puterea noastra de a iubi si a ierta. Paste fericit!

Răspuns Câştigător
| MissLaura a răspuns:

Pai,Paste Fericit si tie! Sper ca si tu sa ai o inima de aur si o cruce de lemn ca e mai usor sa duci o astfel de cruce pe parcursul vietii tale! Sarbatori Fericite!