| Mental a întrebat:

Sunt nou aici dar nu numai.Mi-am facut facebook si nu prea am prieteni.Ma puteti ajuta cu asta? Prietenia ta ar insemna mult pentru mine. Vreau doar sa stiu ca doriti sa ma aveti in lista

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Mă întreb oare de ce n-ai prieteni...

| ElleAhx a răspuns:

Get a life.
Cati ani ai? 10? Macar iesi din casa? Te ridici din fata calculatorului? Daca tu crezi ca o prietenie pe facebook valoreaza atat de mult.
http://www.louiekeen.com/wp-content/uploads/2013/02/Are-You-Stupid1.jpg

| anonimaM a răspuns:

Doresc. Eu nu am dat decat vreo 2 cereri, restul le-am primit si le-am acceptat pe toate. Asteapta un timp, ai mai multi prieteni pe fb decat crezi!