| koMy14 a întrebat:

Buna seara TPU. As vrea si eu niste Statusuri de prietenie intre fete. Va multumescbatting eyelashes Funda! >:

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! worried As face nOptile zile Daca n`ar fi ea. big hug Te adOr [love struck ] "

Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!""

NiciOdata n-ai uitat sa fi langa min Si eu voi fi mereu, la fel, langa tine; x; X

Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat.; xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D

Prietenia nu tine de mOda..nu e ceva ce se poarta doar sezonul acesta..nu se cumpara si nu se vinde.este insa cea mai buna investitie in aceasta viatalove struck

Ele prOvOcator danseaza, pe tOcuri nu pe masa le place bunu` gust si`O dOza de viata.; x

at cand cazi; -s.eu.O sa t ajut sa t ridici.knd simti ca iti e greu.voi fi mereu aici..knd tOata lumea.te va respinge..eu :.voi fi aprOape d suflethul tau >; d

peste toate O s` trecem q capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus

Nu toate lucrurile ne vor merge bine.dar vom trece peste toate amandOua.tu si cu mine.; x; x; x

Tot ce ai auzit de nOi stii ca nu e adevarat, hai lasa-ne pe nOi sa-ti aratam cum suntem de fapt; X

Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg... sh eO am trecut prin multe poate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez k nOi am fost facute ca sa traim aman2; xX

Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele, Să ştie k la greu o să fiu şi eu cu ele!

[♥" De ƒiecare đaтă` câηđ ๓i`a ƒσsт` ๓ai greu. Îηтσтđeauηa ℓâηgă ๓iηe a ƒσsт` ๓ereu. đe ƒieсare đaтă`• Câηđ a๓ Suƒeriт`. ηu๓ai Ea şi Du๓ηezeu ๓`au Îηgrijiт`! ♥ :]

`[♥ đeşi a๓ тrecuт ρriη ๓uℓтe suηтe๓ îηcă ρrieтeηe ρeηтru că ηu ρσţi să cazi câηđ ţii ρe ciηeva đe ๓âηă! ♥Te iuвesc♥! ♥ :]