| Raluka2006 a întrebat:

Bună seara TPU!
Astazi m-am întalnit cu un prieten de ai mei care ma place foarte mult.
Și ne-am plimbat am povestit, iar eu am mers la scara la mine și a venit și el și m-a luat în brate de pe la spate încontinuu și tot încerca să ma sarute.
Menționez că am vazut pe pantalonii lui o pata dar nu am bagat in seama iar apoi cand am ajuns acasa mi-am dat blugii aceia jos si cand i-am dat jos am observat ca eram uda pe fund. Oare din cauza ca m-a tinut in brat si cum s-a udat m-a udat si pe mine?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E mai mult decât evident. Ce n-ai înțeles?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai mirosit pata de la tine?
Pipi miroase într-un fel.
Dacă a dat sâmânță, fiindcă te-s ținut în brațe, miroase altfel.

| Drimmero a răspuns:

Avea superglue in chiloti, daduse de gustul femeii si l-a coplesit momentul.

| NotNamed a răspuns:

Lmao... nu cred ca este laptele de barbat. Ar fi prea de tot sa se termine atat de rapid din nimic, mai ales sa scoata din el foarte mult lăptuci incat sa iti lase si tie "semn".

| UnDiavol a răspuns:

Scârbos serios