| Katsu a întrebat:

Buna seara tuturor. Cam ce jocuri mi-ar merge pe urmatoarea configuratie: procesor intel de vreo 3ghz, placa video nvidia 256 mb si 1, 5 gb ram, am 512 ram ddr 2 si 1 gb ddr3 iar placa este ddr 2, vreau sa stiu daca are rost sa scot ramii din el(precizati care) si ce jocuri ar merge pe configuratia asta. Dau fundita!
O seara placuta!

1 răspuns:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Doom(3), gta, test drive unlimited, counter strike, dark sector, iron man, need for speed pro street, star wars the force unleashed etc.