| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna seara tuturor. Pentru ca tot se apropie 8 martie: ce cadou as putea sa ii fac mamei? Stiu, e ciudat ca la varsta mea inca ii mai fac cadouri dar asa ii frumos. Vreau niste idei si de ceva diy dar sa nu fie foarte complicate.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai acum depinde și de preferințele ei.
Poti sa ii iei un șal ca tot e rece încă afara, poți sa ii iei un parfum, o brățară de argint, un ceas, sa ii faci un tablouas cu voi și un buchet de flori...

| CostinAlamariu a răspuns:

Cadourile sunt întotdeauna ocazia perfectă să arătăm că nu cunoaștem persoana respectivă și că ne doare undeva de ea ca atare.

Dacă nu știi ce să-i iei cel mai probabil s-ar bucura de un buchet de flori de la tine. Frumos ar fi fost s-o cunoști, să știi ce-i place și de ce are nevoie.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

O Tableta sa vă vedeți cât mai des.

| just4ubr2015 a răspuns:

O floare o cutie de bomboane un parfum o crema de maini o bijuterie depinde de buget