| andry98 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce smartphone-uri as putea sa iau cu prelungire de abonament pe orange da sa nu depasesc 300-400 lei.Va rog. Dau funda pentru cine ma ajuta cu 3-4 exemple.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Nokia C3 sau Nokia C6-01 sau un SE X8 si ar mai fi un Samsung galaxy mini.
Acum depinde si pe cat timp iti prelungesti abonamentul (12-24-36-48 luni) si vezi daca ai si ceva puncte, toate astea modifica preturile in mod considerabil.
BAFTA.