| alexandra35 a întrebat:

Stie cineva cum sa sterg o intrebare de pe acest site? va rog ajutati-ma. O funtita mare si portocalie in joc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu iti poti sterge tu intrebarile. Ori le editezi[deasuptra intrebarii, cand dai la "intrebarile mele" scrie cu "editeaza", dai click acolo si scrii altceva in loc], ori ii dai un mesaj admin-ului, Raluca [ http://www.TPU.ro/contact ] si ti-o va sterge ea.:)

1 răspuns:
| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Eu cand gresesc o intrebare sau vreau sa o anulez, o editez si in locul intrebarii scriu " intrebare anulata" si nu imi mai apare intrebareahappy