| Daiana_1737 a întrebat:

Stie cineva cum se va termina serialul" poveste de familie" de pe kanal D? pe youtube am gasit episodul 141 ca fiind ultimul dar nu am inteles nimicsad
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| eveline a răspuns:

Pai el inca ruleaza in fiecare luni la 8:30 pe canal D.Stiu ca se va termina asa:Tatal fetelor si al lui Sekvet va ramane paralizat, Leyla va fi impreuna cu Oguz, Sekvet cu fata aia(imi scapa numele, nu cu Ferthunde, care divorteaza)iar Necla am impresia ca o sa fie cu proprietarul terenului.Cam asta stiuhee hee

4 răspunsuri:
| marga09 a răspuns:

Inca nu s-a terminat serialul.
la turci inca mai continua...probabil pe youtube era ultimul episod al unui sezon dar oricum iti zic sigur ca nu s-a terminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca nu s-a terminat.mai are mult pana la un final fericit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar as dori si eu sa aflu