| sNukki a întrebat:

Stiti cu ce se poate duce o pata de ulei (nu cel care este folosit in bucatarie), deoarece am patat niste pantaloni care-mi plac mult... Scuzati daca nu am postat in categorica corecta... da` nu stiam in ce categorie sa postez big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pui pe pată Ariel Professional și respecți informațiile de pe etică privind temperatura de spălare la mașină.
Pa, pa.

| adelina_4376 a răspuns:

Incearca cu Vanish, lasa la inmuiat peste noapte si e posibil ca dimineata pata sa fie disparuta.