| 30stm a întrebat:

Stiti vreun film de groaza sau comedie care a aparut de curand? Daca da va rog sa imi spuneti si mie.Merci pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| ArchangelKnight a răspuns:

"PAUL" film de comedie. L-am vazut aseara pe www.vvow.net! E de 2011. Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Poti sa cauti BEING HUMAN. E serial si e foarte dragut, intelegi in ce sens (vampiri, fantome, varcolaci). In curand pe AXN sezonul al II-lea stiu sigur ca le-a luat un interviu pe Animax personajelor principale. Au spus ca va fi mai mult sange deci eu abia astept. Sa te uiti si tu cand incepe macar asa de curiozitate.

| FallingRain a răspuns:

Am uitat sa iti spun pe AXN l-au tradus "Printre Oameni"

| Dakota a răspuns:

Beauty.and.the.briefcase.2010.hdtv.xvid-momentum
este un film frumos
sau
just married