| anonim_4396 a întrebat:

happy
Sunt clasa a 8-a si sunt din constanta.Anul viitor vreau sa dau la liceul traian dar am auzit ca sunt profesori f duri.pentru cei care sunt la acest liceu imi puteti spune cum sunt profesorii, cum predau si cam pe la cat se termina orele.

mersi si

2 răspunsuri:
| Michie a răspuns:

Ai dreptate luci. dar sa vedem ce prieteni va avea acolo. si sa vedem si la aia le va face promisiuni?
eu am prieteni si crede-ma e foarte greu si 9-10 invata de dupa amiaza 11-12 dimineata asa e la decebal si la traian cred ca doar a 12 happy

| luci_3365 a răspuns:

Draga lexxs96 eu iti spun sincer ca sunt cam duri profesori dar daca inveti bine nu va fi nici oo problema
oricum alegerea ee a ta