| florentina_9671 a întrebat:

sunt clasa a 8a si inca nu stiu la ce liceu sa ma duc imi puteti spune cum este la liceul mihai eminescu din calarasi sau stirbei? as dori sa ma duc la stiintele naturii. cum sunt profesorii si colectivul de elevi? am vb cu mai multi colegi si ei tot la ele 2 ar opta. media mea generla e cam 9.55 ce credeti intru? mersi si astept raspunsurile voastre :*

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Media ta arata ca inveti foarte bune, de ce nu ai intra?! Cred cu tarie ca vei intra la unul din ele (nu-ti pot da detalii pentru ca nu le am). Si eu am terminat stiinte ale naturii si a fost foarte ok, deja mi-e dor de anii de liceu! Daca te descurci la bio, fizica, mate, chimie si rom caci pe astea se pune accentul clar termini si liceul cu o medie mare!
Mult succes in toate!

| andreuxxaa9095 a răspuns:

Intri... dar o sa-ti para rau peste ceva timp.tongue

| taaavy a răspuns:

Wooow media mea e la fel laughing)Din cls a 5-a pana acum am avut medii peste 9.50...cam asa imi iese si mie thinking