| lovemeforever a întrebat:

Sunt din Alexandria. Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica este bun? As vrea sa ma duc acolo. Sau cum este la Pedagogic?

2 răspunsuri:
| Wells873629 a răspuns:

VIno la Mf vin si eu.la matematica informatica. Sper sa cadem colegi de clasa.

| paispeminute a răspuns:

Sunt cam la fel, parerea mea. eu am terminat la pedagogic si sora mea la mf. din cate mi-a spus ea nu am observat mari diferente intre aceste licee. important e sa intri la profilul care iti place, sa inveti si sa iei bacul cu nota mare sa poti merge la ce facultate vrei. bafta la capacitate!