| olsavszky a întrebat:

Bunawinking Sunt eleva in clasa a 9 a si am fost admisa la Lazar in Bucuresti. La acelasi liceu, profilul stiinte sociale, este si o prietena din scoala generala de la o clasa paralela. Am vrea sa fim colege de clasa doar ca am studiat limbi straine diferite, ea germana si eu franceza. Este posibil sa fim repartizate impreuna? Ati auzit de situatii similare? Credeti ca se pot forma doua cursuri diferite de germana si franceza si la ora resperctva fiecare sa mearga la cursul ei?

1 răspuns:
| rosto a răspuns:

Nu se poate asa, unii intr-o parte si unii in alta. eu zic sa lasi lucrurile asa cum sunt, ramaneti in continuare prietene, e foarte bine sa ai cunostinte si la alte clase, sa vezi si tu cam ce subiecte dau profii pe la lucrari si chestii de genul asta. big grin