| LoLo a întrebat:

Sunt invitata la ziua unei fetite care implineste 4 ani(sora prietenului meu), nu am nici o idee ce as putea sa ii cumparsad, ma puteti ajuta? Este foarte zvapaiata, vorbeste foarte mult:d, se mai joaca din cand in cand si cu masinute, dar are si cateva jucari de plus, are foarte multa energie in eatongue.Imi puteti da idei cu ce as putea sa ii cumpar?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Depinde cu ce ii place sa se joace.Tu zici ca ii plac masinutele atunci cumpara o masina teleghidata sau care face ceva. Vroiam sa-ti zic sa-i cumperi o papusa gen Barbie, nu neaparat Barbie ca e scumpa, o carte de colorat desi poate mazgaleste peretii in loc de carte.Eu le-am luat mai de mult unor fetite niste gentute dragute de fetite.Ai putea sa-i iei un puzzle dar nu stiu daca va fi prea incantata.Mergi la un magazin unde gasesti multe jucarii. Daca afli ca ii plac papusile cumparai o papusa.Succes!

Răspuns utilizator avertizat