| PinkPig a întrebat:

Sunt noua pe aici si inca nu stiu nimic despre site. Am vazut ceva de " fundita ". Ce inseamna?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Citeste raspunsul meu de aici: http://www.tpu.ro/......ai-exact/!
Succes!

Abh
| Abh a răspuns:

Daca pui o intrebare, vei primi mai multe raspunsuri. Tu dai fundita raspunsului care iti place cel mai mult( dai click cu mouse-ul pe fundita din dreptul raspunsului). Un singur raspuns poate fi recompensat cu fundita. La fel poti primi si tu fundita daca celui caruia ii raspunzi ii place raspunsul tau.

| TeoDoraAa a răspuns:

Pai atunci cand pui o intrebare si ti se da un raspuns, poti sa alegi un raspuns castigator. Se numeste fundita.

Cu placere. Sper ca te-am ajutatkiss

| dalila a răspuns:

Buna. funda o dai la cel mai bun raspuns.care iti place tie.