| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pasionat de fotografie,invat tot ce pot de pe internetsi din carti,as vrea sa fac si ceva cursuri de fotografie dar la noi in Maramures din pacate nu sunt,eu as vrea sa invat mai mult si nu stiu cum,As vrea sa fiu asistent de fotograf dar nu cunosc sad Voi cum ati facut?, eu as lucra gratis pentru un fotograf sa invat de la el

Voi cum ati facut vreau sfaturi, Ce ar trebui sa fac in continuare? Dau funda. Daca sunteti care interesati o sa las id-u meu
meu.

1 răspuns:
| DarkEyesR a răspuns:

Incearca sa inveti singur, stii bine ca "repetitia e mama invataturii"..Fiecare fotograf are secretul lui sau cum se zice "secretul profesional". Parerea mea este sa incerci tu sa faci poze, sa-ti dezvolti imaginatia, sa vezi diferite poze pe internet..ai multe metode, dar trebuie sa ai vointa si s-o faci cu pasiune si dorinta.Mult succes!winking