| Joita_Silvia_1993 a întrebat:

Știe cineva un cabinet stomatologic în București, nu prea scump, unde îmi pot pune aparat dentar? Mulțumesc! happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Consultate cu rudele cel mai bine despre dentist, se poate finanta aparatul dentar

| ElenaSA a răspuns:

Nu stiu in ce zona stai. Dar in sectorul 6, aproape de Cora este un cabinet cu preturi rezonabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti incerca sa vizitezi www.ortho-extend.ro. Abia a fost lansat si scopul nostru este sa-i ajutam pe cei care se afla in situatia ta. Suntem inca la inceput :) O seara frumoasa!