| Me_5216 a întrebat:

Am cum sa pun parola numai la un singur fisier din calculator? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai aici un program pentru a parola fişiere . Ai şi un tutorial mai jos : http://encryptonclick.ro.malavida.com/d5753-descarcare-gratuita-windows . Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura ...stiu ca se pot pastra permanent unele fisiere sau chiar unul singur, stiu ca se poat face mai multe conuri si poti sa parolezi doar unul sau doua sau trei., dar nu stiu nimic de parolat fisiere...doar netul!