| Danyyloop a întrebat:

Buna tpu...am driverul de sunet REALTEK HD AUDIO si nu mi se mai aude in swbofer, nu stiu ce are! Am reinstalat driverul si tot degeaba! Help... fundă! :*

1 răspuns:
| GabiTanase a răspuns:

Incearca sa schimbi windowsu.iar daca nici asa nu merg verifica placa audio poate e stricata.sau poate nu ai pus driveru care trebuie.pe net gasesti in program 3dp Chip si iti scoate driverele pentru ce ai nevoie tu in pc..iti citeste seria din componente.Bafta!

Întrebări recente