| Raluu01 a întrebat:

Am gasit doua variante de fimle pentru "Frumoasa si bestia" si nu stiu care este cea care corespunde cu cartea.Intr-una Belle are 3 surori si 3 frati si e blonda, in alta e singura la parinti si e satena. In fine, sunt foarte diferite. As vrea doar sa imi spuneti daca in carte este singura la parintii sau are frati. Imi trebuie neaparat sa stiu pentru ca trebuie sa fac un proiect despre ea la olimpiada de franceza.

1 răspuns:
| loveflorenciabertotti a răspuns:

Pai eu stiam ca e asa: Belle are doar 2 surori una mai mica ca ea si alta mai mare si ea e satena! Asa am vazut mereu sa stii!