| DelphhiN a întrebat:

Buna TPU am nevoie de o parere va rog.as dori sa-mi achizitionez aceasta tableta http://mercador.ro/oferta/tablete-7-inch-promotie-IDhkBC .html si nu stiu se poate pune net la ea? si daca da ce si cum trebuie sa fac? ce parere aveti de ea? merita banii? mersi mult funda cel mai rapid si corect raspuns ve rog

1 răspuns:
| jasminedenissamaria a răspuns:

Nu uita de funda! In primul rand da se poate pune net la orice tableta si in al doilea rand dai telefon la firma la care ai televizorul, telefonul fix etc.(de exemplu :Romtelecom...Si da isi merita bani pentru ca din aceea am si eu!