| Buffy08 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra. Sunt a8a si nu stiu daca sa merg la filologie sau la mate-info. As merge la filologie sa scap de stres dar nu-mi place istoria sau latina, iar la mate-info imi e frica in sensul ca nu stiu cum o sa ma descurc -sunt varza cu chimia. Problema este ca dupa liceu as vrea sa merg la arhitectura, unde, din nou, am nevoie de matematica. Deci, ce sa aleg? Filologie sau mate-info?

Răspuns Câştigător
| WUB a răspuns:

Alege acolo unde îți place, unde te simți mai bine și îți plac obiectele, astea contează, nu contează stresul, dacă îți place ceea ce faci.