| vescan4ever a întrebat:

am nevoie de sfaturile voastre, ma vad cu iubita mea destul de rar, o data pe saptamana(vinerea), stam aproximativ 30-45 min impreuna, in tot acest timp ne sarutam dar as vrea sa mai facem si altceva sa nu se plictiseasca, ceva idei, ce am putea face intr un timp destul de scurt, fara sa iesim la suc sau ceva de genu, nu vrem sa ne vada lumea impreuna

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ce vrea sa fie asta? un film porno eaahahahh

| NoChanceForUs a răspuns:

Uau,interesant.O ti doar ca s-o saruti sau ce?

| Candice a răspuns:

Nu inteleg de ce nu vreti sa va vada lumea impreuna? Va e rusine unul cu altul?

| Iama a răspuns:

Poti sa ii faci niste cadouri simple...sa vorbiti, sa gasesti alte moduri de a o saruta(ex:sa o musti de limba, sa o saruti pe gat, etc)