| mada12mada a întrebat:

Am nevoie de statusuri pentru fete rebele care nu asculta gura lumii.Nu vreau site-uri.Pentru cele mai multe FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

- Sunt simpla, dar prea complicata, iubesc.dar urasc iubirea, ador soarele dar inteleg ploaia.Sa nu-mi faceti rau, sunt atat de inofensiva incat o sa va para rau.
-Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus.
-Ce tot le pasa pe cine iubesc? Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce imi spui cum sa traiesc? E treaba mea cum ma imbrac.si doar a mea cum sa-ti vorbesc.
-Pur si simplu sunt originala,dar originalitatea mea te depaseste.
-Eu sunt fericita cand vad ca alta ma imita,ca mi se face publicitate gratuita si vorba la lume chiar daca e rea,tot este buna in favoarea mea.
- Nu conteaza parerea celor din jurul meu,ei zic ca sunt fitoasa,dar asta e, nu-mi pasa.
-M-am saturat de toti,de minciuni si rautati,de prietenie falsa si de lumea asta hoata.
-Stiu ca am puterea sa merg mai departe,vorbele o sa le las in spate,orice ar fi eu calc totul in picioare si treaba asta va irita foarte tare.
-Cate s-au spus,cate s-au dus nu ma mai doare. Orice zi in plus sunt mai sus,restul' doar vorbe goale.
-Daca taci,lumea te va lua de fraier, iar daca le zici in fata ce ai de spus vor zice ca esti figurant.
-E dezamagita, de lumea asta care se da ce nu e.prietenii stiu de ce.
-Hai taci,nu cred ca iti pasa,oricum e o lume atat de frustrata.
-Cand vad ca lumea asta proasta vorbeste,o las, de ce? Pentru ca ma amuz si zic ca nu imi pasa.
-M-am nascut sa fac figuri, nu sa le suport pe ale altora.
-Am suflet de copil care refuza sa creasca, mi-e egal cu zero ce zice lumea asta proasta.
-Unii ma iubesc.
Unii nu.
Unii ma vad ca pe un.NIMIC
Unii ma vad ca CEL MAI IMPORTANT LUCRU din viata lor.
Unii ma vad ca pe o modesta...
Unii ma vad obraznica...
Ador personajul meu din aceste descrieri!
- Nimeni nu vorbeste in prezenta ta cum vorbesc te absenta ta.

Funda? puppy dog eyes