| oly1234 a întrebat:

TPU am o,, C.M.B.P." dar a aparut o fata are ii spune sa nu mai vorbeasaca cu mine, iar ea (ne cunoastem de mult timp) o alege pe aceasta fata(dabea s-a mutat).Eu as vrea sa ma lase in pace ca nu am facut nimic sa o supere sau sa ne jucam toate trei. Ajutor! 1

Răspuns Câştigător
| Blaise001 a răspuns:

Si mi-e mi s-a intamplat la fel... pur si simplu le chemi pe toate trei si incercatis a va apropiati adica incearca sa te faci amuzanta/prietenoasa in fata acelei fete care s-a mutat incearca sa o faci sa se simta bine in prezenta ta. Poate o sa va imprieteni! big grin Funda?