| lolitasweet a întrebat:

Am o intrebare:ce pot face ca sa imi stea parul drept in afara de indreptatul cu placa...eu am parul ondulat

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Sincer sa-ti spun, si eu am parul ondulat si nu pot sa-l fac sa stea drept.
Nu-mi ajuta la nimic balsamurile, sampoanele, sau placa.
Daca reusesc sa-l indrept, cand ies afara, la frig se onduleaza din nou.
Am o colega care tot are parul ondulat ca al meu, si ea si-l face la coafor, permanent daca nu ma insel.
Cand merge la coafor, parul drept ii sta cam maxim 2 saptamani.
Acum depinde si de tipul de parul a fiecareia dintre noi.

Toate cele bune!happy

1 răspuns:
| Xperson a răspuns:

Am o solutie de si nu e prea confortabila...Itzi speli parul in apoi il ungi cu miere si partea cea mai grea indepartezi mierea de par cu apa si sanpun! Succes!