| Bree150 a întrebat:

La scoala diriginta ne-a pus sa ne facem cadouri unul altuia, intre colegi cu ocazia Craciunului. Eu trebuie sa ii fac unui baiat si nu prea stiu ce sa ii cumpar. Trebuie sa fie ceva care sa coste pana in 30 de lei plus ca trebuie sa fie ceva de care are nevoie sau ceva ce isi doreste. Mentionez ca e foarte preocupat de aspectul sau fizic, deci m-am gandit sa ii fac cadou niste produse de ingrijire a parului(cat e ziulica de lunga el isi aranjaza parul). Oare e ok asa? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea îți recomand sa oferi produse cosmetice. E destul de riscant. Nu vrei sa te trezești ca respectivul face vreo iritație laughing
Îți sugerez sa ii cumperi spre exemplu un tricou, o cana, un ceas, o cravata sau un papion. Alege tu ceva de mai sus si gandeste-te ce i se potriveste. Toate sunt utile.
Bafta! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca ii place produsul ala, daca e atat de obsedat e posibil sa aiba si produse preferate. ^^