| JsTX000 a întrebat:

Buna TPU am o problema, eu am pus avatar contului, dar cand raspund nu mi-l arata de ce? unde pot pune un avatar in care sa mi se vada poza? Dau Fundaa

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza o perioada pana se actualizeaza datele. Noi deja te vedem, iar in cateva ore-zile poza ta va aparea si pe profil. Trebuie sa ai putina rabdare. Asa e aici.
Iar intrebarile de acest gen posteaza-le la categoria "Totul despre TPU"!
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

Trebuie să aştepţi ceva timp până să ţi se actualizeze, cam o zi (două). Dar eu o văd deja, este un ursuleţ cam nervos.hee hee