| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy! Am o problema, maine vine verisoara mea cu dansurile aici in oras si vreau sa merg sa o vad ca ea nu ii de aici din oras, dar nu am cu cine sa merg si nici nu stiu cu ce sa ma imbrac [ daca merg ]. Cu cine as putea sa merg daca eu de obicei nu ies si nu prea am prieteni. Va rog idei cat mai repede. Fundaaa!

1 răspuns:
| Celalalt a răspuns:

Depinde ce locatie este si in functie de asta iti poti alege cu ce sa te imbraci happy de obicei eu asa fac cu cine ai putea sa mergi asta nu stiu... cu un coleg/a.